Günümüzde saç kaynaklarının birden çok yöntemi birçok kuaför salonundaki usta eller tarafından ülkemizde de uygulanıyor. Mikro saç kaynak, mikro kapsül kaynak, boncuk kaynak, keratin kaynak, örgü kaynak ve nano saç kaynak gibi birçok çeşitte yöntem mevcuttur.

kaynak saç modeli

Bu işlemlerin her biri kendine has niteliklere sahip olduğundan birbirinden farklı zaman ve özellikler isterler. Tam da bu noktada saç kaynak yöntemlerinin fiyatları farklı miktarlardadır.

Saç Kaynak Fiyatları Artık Can Yakmıyor

Saç kaynak yaptırmayı düşünen kadınları geneli saç kaynak fiyatları neden çok farklı sorusunu sorarlar. İşte bu sorunun yanıtı metotların birbirinden farklı kalitede olması ve yapılışı aşamasında kısa ya da daha uzun zamanlar almasından kaynaklanır.

kaynak saç modeli

Fakat saç kaynak yöntemlerinin en yüksek fiyatlı olanı dahi artık cep yakmayan miktarlarda. Eskiden oldukça lüks olarak görülen hatta sadece ünlülerde görebileceğimiz saç kaynaklar artık birçok kişi tarafından rahatlıkla yaptırılabilir. Siz de hem en  uygun fiyatları hem de kaliteli kadrosu ile Atrium Paris kuaför salonunu tercih edebilirsiniz.

Yoruma Kapalı.