Dengesiz beslenme, uykusuzluk, stres, yorgunluk ve çevresel faktörlere bağlı olarak dökülen saçlar neredeyse her kadının başına gelen sorunlardır. Önceden peruk ve saç ekme gibi yöntemlerle bu soruna çözüm aranırken günümüzde saç kaynak yöntemleri ile çözüm aranıyor.

keratin kaynak saç modeli

Bu sorunla baş edemeyen kadınların birçoğu günümüzde bu saç kaynak yöntemlerine başvuruyor. Bununla beraber en fazla merak edilen sorulardan birisi de saç kaynak zararları var mı? Saç kaynak yönteminin genelinde hiçbir zarar bulunmamakla beraber aksine birçok avantajı bulunuyor.

Peki, Saç Kaynak Yapımında Ne Gibi Zararlar Var?

Saç kaynak yöntemlerinin bazılarının yapımında gerek sağlık gerek görünüş açısından bazı noktalara dikkat etmek gerekiyor. Örneğin: Yapıştırma yöntemleri arasında yer alan keratin kaynak yapımında gerek hijyen gerekse görünüş açısından özen göstermek gereklidir.

keratin kaynak saç modeli

Keratin kaynak yapımı sıcak keratin şeklinde uygulandığı için saçın diplerinin belli olmasına neden olur. O nedenle ince telli saçlara gerekli olmadıkça keratin uygulaması yapılmamalıdır. Etkili sonuçlar veren saç kaynak yöntemleriyle sizde Atrium Paris Kuaför’ü deneyimine başvurabilirsiniz.

Yoruma Kapalı.