Günümüzde geliştirilen kuaför tekniklerinden birisi de kalıcı föndür. Bu uygulama sayesinde çalışan ve kendine zaman ayıramayan hanımlar [saTooltip adv=”539″ style=”” roundedborder=”false” boxshadow=”false”]uzun[/saTooltip] süreli olarak fönlü saçlara kavuşabilirler.

brezilya fönü

Kuaförler arasında brezilya fönü olarak adlandırılan fön sayesinde sizde saçlarınıza istediğiniz hacmi ve dolgunluğu sağlayabilirsiniz. Bu kalıcı uygulama için saçınızın uzunluğu ve şekli önemli değildir.

brezilya fön tasarımı

Düz olarak kullanmanızı sağlayacak olan fön uygulamaları için güzellik uygulamaları konusunda oldukça donanımlı olan isimlerden yardım alabilirsiniz.

Saçlarınıza Değen Sinirli Değnek

brezilya fönünde son terentler

Kendi alanında en iyi olduğunu kanıtlayan isimlerden birisi de Atrium Paris kuaför de gönül rahatlığı ile tüm uygulamalarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Saçlarınız değerli ve özeldir.

farklı breziya fön modelleri

Her zaman daha farklı ve hoş görünmek isteyen bayanların tercihi güzel ve hacimli saçlardır. Hanımlar için bu denli önemli olan konu saçların bakımı ve emanet edilen merkezin kalitesi oldukça önemlidir.

Saçlarınızı istediğiniz şekilde kullanabileceğiniz kalıcı fön ile her gün bakım yapmanıza gerek kalmadan uzun süre yapılı bir şekilde kullanabilirsiniz. Bakımlı hanımlar için büyük bir buluş olan kalıcı fönü denemekte geç kalmayın!

Yoruma Kapalı.