Saç modellerinde en çok tercih edilen kategorisinde yer alan bombeli at kuyruğu hem pratik oluşu hem de şık görünümüyle birçok bayan tarafından sık sık kullanılır. Günlük hayatta büyük rahatlık sağlayan at kuyruğu modelleri oldukça güzel bir hava katar.

bombeli at kuyruğu

Her sezon olduğu gibi bu sezonda oldukça popüler olan at kuyruğu modelleri defilelerde boy gösteren bayanlara daha şık bir görünüm kazandırıyor.  Birçok ünlünün en çok beğendiği ve kişiye ağır bir hava katan bombeli at kuyruğu modelini sizde özel günlerinizde tercih edebilirsiniz. Klasik at kuyruğu modelinden ayrı olmakla birlikte yapımı da çok basittir.

bombeli at kuyruğu modelleri

Her Anınızda Rahatlık Sunan At Kuyruğu

bombeli at kuyruğu modeli

Düğün, nişan, mezuniyet ve gece gezmeleri gibi her ortama hitap eden bombeli at kuyruğu nasıl yapılır?

at kuyruğu modelleri

Saçınızın üst tarafında üç parmak kalınlığında saç ayırın. Krepe tarağıyla, istediğiniz bombe miktarına kadar saçınızı kabartın. Saçınızı enseden 7-8 cm yukarda olacak şekilde tutturarak kusursuz bir at kuyruğu modeli yaparak gününüze güzellik katın. Eğer sizde bazı günlerde saçınıza yapacağınız model konusunda düşünüp vakit kaybediyorsanız, her ortama uyan bombeliat kuyruğu modelini yaparak kendinize tarz bir stil oluşturabilirsiniz.

at kuyruğu modelleri

Yoruma Kapalı.