Günümüzde pratik olması yönünden boncuk kaynak yaygın olarak yaptırılır. Saç diplerine zarar vermez, kullanımı kolaydır. Saçlara herhangi bir silikon yapıştırıcı ile yapıştırılmadığı için saç kökleri de zarar görmez. Kullanımı kolay olması ve evinizde istediğiniz şekli verebilmeniz diğer saç kaynak yöntemlerine göre rahattır.

boncuk kaynak

Boncuk Kaynak Ne Kadar Dayanır?

Boncuk ya da diğer adı Halka kaynak süre bakımından 14 haftaya kadar saçlarınızda durur. Silikon ile yapıştırılmadığı için kolay şekilde saçlardan çıkar. Saçlara özel titanyum görünmeyen tokalar ile uygulanır. Kesinlikle kimse saçlarınızda kaynak olduğunu anlamaz. Devamlı yapılabilen bir saç kaynağı yöntemidir.

boncuk kaynak nedir

Günümüzde her saç tipine uygulanan ve kullanım yönünden saç derisine kesinlikle yapıştırıcı ile takılmadığı için beğenilen bir metot. Boncuk kaynak özellikle hacimsiz saçlara canlılık katar. Görünüm açısından da güzel bir görüntüye sizleri kavuşturur. Doğal saçlarınıza kısa sürede kavuşur ve kendinizi çok canlı hissedersiniz. Kullanım yönünden kolay takıldığı için pratiktir. Boncuk kaynak ile saçlarınız olduğundan daha hacimli görünür.

 

Yoruma Kapalı.