Saçlar,  bakımı ile boyu ile rengi ile ciddi emek gerektiren ama tüm bunlara istinaden yüzümüzün ifadesini değiştiren en önemli vücut bölümlerimizden birisi. Yer yer bunları yaparken moda denen kavram da devreye girmiyor değil. Nitekim modanın da devreye girmesiyle saçlar pat diye uzayabiliyor ya da balyaj yaptırılabiliyor.

görünmez saç kaynak

İşte bu iki işlemi yapabilmek için de saç kaynak gibi yöntemler kişilerin kurtarıcısı oluyor. Günümüzde birçok çok saç kaynak yöntemi var. Keratin kaynak, mikro jel kaynak, boncuk kaynak, görünmez saç kaynak en çok bilinen ve uygulanan yöntemler arasında. En iyi saç kaynak hangisi derseniz buna verilebilecek net bir yanıt yok aslında.

saç kaynak modelleri

Çünkü önemli olan saçın sıklığına, ince telli veya kalın telli olmasına göre ve de saçın uzunluğuna göre doğru saç kaynağı uygulamak. Bunun içinde bu alanda uzman bir güzellik merkezine gidip saç analizi yaptırdıktan sonra karar vermek ve uygulatmak asıl olan. İlla şu olacak diye ısrar etmenin anlamı yok üstelik böyle bir şey yapılırsa saça zarar verme olasılığı da yüksek.

Yoruma Kapalı.