Kadınlar artık saçlarını doğal yöntemler ile uzatabilmek için saç kaynak uygulamalarını tercih ediyorlar. Birbirinden farklı çeşitler ile uygulanabilen yöntemler arasında ise en fazla tercih edilenler arasında mikro nano kaynak uygulamaları yer alıyor.

mikro nano saç kaynak

Mikro nano saç kaynağı uygulamasının bu kadar popüler olmasının sebebi ise en kısa saç tiplerine bile uygulanabiliyor olması oluyor. Ayrıca en ucuz mikro nano kaynak saç yapan yerlerin bir hayli fazla olması da uygun fiyatlı bir çözüm arayanlar için iyi bir yöntem oluyor.

mikro nano saç kaynak modeli

Saç kaynaklarınızı bu işi tecrübeli ve profesyonel bir şekilde yapan kişilerden talep ettiğiniz takdirde yapılacak olan uygulamanın kaliteli olmasından dolayı uzun süreli kullanım elde edebilirsiniz.

Mikro Nano Kaynak Doğal Durur mu?

Doğal saçlarınız ile arasındaki farkı hiçbir şekilde belli olmayan mikro nano kaynaklar aynı zamanda saç şekillendiricilere ve fön makinelerine karşı da dayanıklı bir yapıya sahiptir. Saçınızın uzunluğuna ve türüne göre uygulamanın yapılış süresi değişkenlik gösterebilmektedir. Fakat genel olarak 2 ile 4 saat arasında mikro nano kaynak uygulamaları yapılabilmektedir.

Yoruma Kapalı.