Uzun saç hayalinize kavuşmak için aylarca beklemek zorunda değilsiniz. Saçlarınızın şu anki uzunluğu sadece 1 cm olsa dahi, birbirinden modern kısa saç kaynak modelleri arasından dilediğinizi seçebilir ve basit bir işlem yardımı ile uzun saçlara kavuşabilirsiniz.

kaynak saç yapımı

Çok uzun süredir kullanılan saç kaynak tekniklerinin saçlarınıza ve saç derinize hiçbir zararının olmadığını da bilmenizde fayda var.

saçın uzmanları

Yeni Tekniklerle Saç Kaynak İşlemi Daha Başarılı!

Bundan kısa bir süre öncesine kadar kısa saç kaynak modelleri çok zengin bir seçenek yelpazesine sahip değildi. Ancak günümüzde 14 farklı teknik kullanılarak saç kaynak işlemi yapılabilmektedir.

saç kaynak

Saçın yapısı, uzunluğu, istenen saç modeli ve buna benzer hususlar dikkate alınarak profesyonel ekipler tarafından en doğru teknik belirlenir ve uygulama aşamasına geçilir.

saç kaynak modelleri

Ancak her tekniğin uygulama süresi de birbirinden farklıdır. Nano saç kaynak, boncuk saç kaynak ve mikro saç kaynak teknikleri günümüzde en çok kullanılan saç kaynak teknikleri olmaktadır. Bu tekniklerin üçü de en yeni saç kaynak işlemi yöntemleridir. Tümünün başarı oranı son derece yüksektir.

Yoruma Kapalı.