Siz ve kuaförünüz arasındaki ilişki, zaman ve tecrübe ile gelen bir güven ilişkisi olmalı, yeni bir yüz başınızda makas tuttuğunda oraya ne kadar rahat gidebilirsiniz? Yeni bir kuaför seçme zamanı geldiğinde, ihtiyacınız olan uzmanlığa sahip sempatik bir ruh bulmanıza yardımcı olabilecek birkaç ayrıntı vardır.

Sanatsal ve teknik beceri: Kuaförlük dünyası hem sanatsal hem de çok tekniktir. Yeni kuaförünüze en son saç trendleri hakkında ne düşündüğünü ve onlarla nasıl güncel kaldıklarını sorun. Yüzünüzün özelliklerine, saç yapısına, kişisel tarzınıza ve her sabah saçınıza harcayabileceğiniz süreye göre uyarlanmış öneriler yapan bir stiliste muhtemelen güvenebilirsiniz.

Deneyim: Deneyimli bir kuaför, yüzünüzün şeklini ve saç dokusunu göz önünde bulundurarak saç şekillendirme trendlerini doku, renk ve kesimleri tavsiye edebilir. Saç stilinizi tamamen değiştirmek isterseniz, iyi bir kuaför, yüzünüzün özelliklerinden nasıl faydalanacağınızı bilir ve aynı zamanda size yüksek övgüler kazandıracak güncel bir dokunuş ekleyebilir.

Yeni bir kuaför ile ilk randevu için, sakin bir zaman seçin, böylece sizinle konuşmak için daha fazla zamanınız olacaktır. İdeal bir eşleşme değilse, başka bir salonu denemek veya bir dahaki sefere farklı bir stilist istemek için tereddüt etmeyin.

Yoruma Kapalı.