Son zamanlarda oldukça yaygın olarak kullanılan saç kaynaklarından biri de keratin saç kaynağıdır. Bu saç kaynağını güzellik merkezlerinden veya özel kuaförlerden temin edebilirsiniz. Keratin saç kaynağının özelliği ise dışarıdan biri tarafından saç dipleri fark edilmiyor ve hiçbir şekilde zorlanma yaşamadan çıkartıp takılabiliyor.

keratin saç kaynak

keratin saç kaynak

Keratin Saç Kaynağının Kalitesi

Eskide yapılan saç kaynakları ile şu anda yapılan saç kaynakları arasında büyük farklar var. Eskide yapılan saç kaynaklarında dışardan belli olduğu gibi kalite bakımından da oldukça düşük seviyede idi. Günümüz de ise bu durum kalite bakımından oldukça üst seviyede ve yapılış olarak da oldukça profesyonel bir şekilde sürüyor.

keratin saç kaynak modeli

keratin saç kaynak modeli

Keratin saç kaynak fiyatları ise gün geçtikçe indirime girmekte ve yaygın olmasından dolayı da gittikçe düşeceği ön görülüyor. Bayanlar tarafından belli olmamasının büyük bir etken olduğu keratin saç kaynağı, yapılış bakımından da oldukça kolaydır. Gerektiğinde kolay çıkartılıp, takılabilmesi ve diğer saç kaynaklarına göre hizmet ve kalite açısından bir adım öne çıkarıyor.

Yoruma Kapalı.