Rüzgarda ahenkle dans eden saçlar mı hayal ediyorsunuz? Upuzun, sağlıklı ve dolgun görünüşlü saçları olan kadınları görünce ister istemez bir iç mi çekiyorsunuz? Saçlarınız dilediğiniz hızla uzamıyor veya istediğiniz kadar gür ve dolgun değil mi? Artık bu gibi konulara canınızı sıkmanıza, kara kara düşünmenize gerek yok. Artık kolay ve güvenilir yoldan istediğiniz saçlara ulaşabilirsiniz. Nasıl mı? Boncuk kaynak sayesinde.

Neden Boncuk Kaynak?

Evet, birçok saç kaynak tekniği bulunmakta. Peki neden boncuk kaynak diye soruyorsanız biraz bu konuyu araştıralım.

boncuk kaynak

Boncuk kaynak, küçük ve hafif metal halkacıklar sayesinde, ufak saç tutamlarının kendi saçınıza halkaların sıkıştırılması suretiyle monte edilmesi işlemidir. Herhangi bir kimyasal işlem gerektirmez. Bu sebeple saç derinize veya saçınıza zarar vermez. Profesyonel ellerde rahatlıkla uygulanır ve çıkartmak istediğiniz zamanda rahatlıkla çıkartılabilir.

boncuk kaynak modeli
Kendi saçınıza uygulamak istediğiniz birçok uygulamayı (boya, maşa, fön gibi) boncuk kaynak ile saçınıza uygulayabilirsiniz. Basit bir bakım sayesinde kaynağınızın ömrünü rahatlıkla uzatabilirsiniz. Saçlarınızı yıkarken özel bir bakım ürününe gerek duymaz. Yatarken saçınızı örerek yattığınız taktirde istenmeyen karışıklık durumunu rahatlıkla çözmüş olursuzuz.

boncuk kaynak modeli

Boncuk kaynak uygulanırken herhangi bir ısı kaynağı ile monte edilmez. Çıkartılırken de özel aleti ile halka genişletilerek saç boncuktan kurtarılır. Çıkartılma esnasında da kimyasal bir uygulama olmadığından dolayı son derece hijyenik ve güvenli bir yöntemdir.

Yoruma Kapalı.