Brezilya fönü, saçlara teknolojinin son imkanları kullanılarak keratinin yüklenmesi işlemidir. Saç moleküleri keratinden oluştuğu için saçınızın keratin eksikliği olduğu takdirde saçlar daha kabarık, kıvırcık ve yıpranmış olarak gözükmeye başlarlar.

brezilya fönü

Bu durumda brezilya fönüklasik saç düzleştirme işlemlerinin aksine saça keratin yükleyerek daha sağlıklı olmasını sağlarken aynı zamanda uzun süre boyunca düz bir görünüme kavuşmasını da sağlar.

fön modeli

Piyasada bulunan keratin yüklemelerinin çeşitli markaları içinde en sağlıklı ve doğal olarak üretileninin bulunması ise zorlu bir işlemdir.

brezilya fönü nedir

Doğal ve Sağlıklı Yöntemleri Tercih Edin

Doğal ve sağlıklı olmayan keratin yüklemeleri kısa bir süre içinde saçlarınızın görünümünü daha kötü bir hale getirirken aynı zamanda sağlık problemleri yaşamanıza da sebep olabilir.

brezilya nasıl yapılır

Eğer siz de saçlarınıza brezilya fönü uygulayarak daha sağlıklı saçlar elde etmek istiyorsanız Atrium Paris Kuaförmarkasını tercih ederek ABD tarafından üretilen Global KeratinJuvexinkeratin kullanılarak uygulanan brezilya fönünü saçlarınıza uygulatabilirsiniz. Kısa süre içinde uygulanan bu brezilya fönü sayesinde kolay şekilde şekil alabilen daha düzgün ve sağlıklı saçlara kavuşabilirsiniz.

saç modelleri

Yoruma Kapalı.