Saç piyasasında özellikle titizlikle uygulanması gereken yöntemlerden biri de dalgalı saçlara uygulanan kaynak işlemi. Saçlara kaynak işlemi yapıldığı zaman saç tonu ile aynı rengin tutturulması çok önemli. Boncuk kaynak ya da silikon yöntemi ile saçlarınıza istediğiniz kaynak yöntemini uygulatabilirsiniz. Dalgalı saçlarda özellikle renk tonu ve dalga ile birlikte kıvırcık oranının doğru şekilde ayarlanması gerekir.

dalgalı saçlara kaynak

Dalgalı Saçlar için Uygulanan Kaynak Yöntemleri

Saç kaynağı yaptırırken özellikle yüz şekline göre de saçların yapılması çok önemli. Zayıf ya da kilolu bir yüz yapısına sahip olduğunuz zaman profesyonel kadrolar yüz şeklinize göre uygun kaynak yöntemlerini sizlere önerir. Saç dipleri ile zarar görmeyen kaynaklar saçlarınıza yapılır. Özel bir yöntem uygulanır. Saçlarınızda kimse saç kaynağı olduğunu anlamaz.

saç kaynak yöntemleri

Saç kaynak yöntemleri ile saçlarınıza doğal bir görünüm vermenizin yanı sıra istediğiniz gibi şekil verebilirsiniz. Saçlarınızı boyayabilir ya da denize rahatlıkla girebilirsiniz. Mutlaka profesyonel bir kadrodan yardım almanız gerekir. Saç diplerine zarar verilmeden yapılması çok önemli.

Yoruma Kapalı.