Doğal yöntemler ile saçlarınızı daha dolgun ve uzun göstermek istiyorsanız son yılların en popüler yöntemleri arasında yer alan nano saç kaynağı yöntemlerinden yararlanabilirsiniz.

kaynak saç

kaynak saç

Mikro saç kaynağına benzer bir şekilde uygulanan nano kaynak fiyatları ile mikro kaynak yönteminden daha avantajlı bir hale geliyor. İnce tutamlar halindeki saçların doğal saçlarınıza eklenmesi işlemi ile yapılan nano kaynak, en kısa saçlara dahi güvenilir bir şekilde uygulanabiliyor.

Nano Kaynak Yaptırırken Nelere Dikkat Edilmeli?

En son teknolojiden yararlanılarak yapılan nano saç kaynağını tüm saç tiplerine uygulayabilirsiniz. Saçlarınızın az ve seyrek olmasından dolayı diğer saç kaynak yöntemlerini yaptıramıyorsanız nano kaynak yöntemi sizler için uygun olacaktır.

kaynak saç bakımı

kaynak saç bakımı

Nano kaynak uygulamalarında dikkat etmeniz gereken en temel husus hizmet aldığınız salonun ve kuaförün profesyonel şekilde hareket etmesidir. Aksi takdirde Çin malı olarak üretilen saçlar ile yapılan kaynaklar yüzünden doğal saçlarınıza zarar verebilirsiniz. Kalitesiz malzemeler ile tecrübesiz kişiler tarafından uygulanan kaynak yöntemleri saçlarınıza kalıcı hasar verdiği gibi ayın zamanda uzun süre boyunca saçlarınızın kötü gözükmesine de yol açabilir.

Yoruma Kapalı.