Nano saç kaynak son yıllarda saç bakım ve saç kozmetiği alanında teknolojinin en son haliyle uygulanan saç kaynak çeşitlerinden biridir. Ünlü yıldızların da tercih ettiği bu saç kaynak yönteminin diğer saç kaynak türlerine göre en büyük özelliği görünmezlik özelliğidir. Oldukça ince ve elastik bir yapıya sahip olan yapıştırıcı özelliği ile saçlarınızda hiç belli olmayan nano saç kaynak teknolojisi aynı zamanda mikro saç kaynak olarak da adlandırılıyor.

Nano Saç Kaynak

Kendi Saçınız Gibi Kullanın

Mikro saç kaynağı kendi saçınız gibi rahatlıkla kullanabilirsiniz. Tabi ki saçlarınızı kaliteli ve güvenilir ellere emanet etmeniz şart. Mikro saç kaynağın görünmezlik özelliği dışında bir diğer özelliği de saç şekillendirme ya da saç renklendirme uygulamalarının kaynak saçlara rahatlıkla uygulanabilmesidir.

Saç Kaynak

Aynı zamanda mikro saç kaynak ombre saç renkleri ile de saçlarınızı renklendirebiliyor. Kendi saçınızı boyatmak istemiyorsanız mikro saç kaynak ile renklendirilmiş saçlara kavuşabilirsiniz.

3-6 ay arasında kullanım ömrü olan mikro saç kaynak, bakımını yaptırdığınız takdirde hiçbir şekilde yıpranmadan kullanım ömrünü tamamlayabilir.

Yoruma Kapalı.