Saç kaynak en basit tabir ile saçlarınıza ağır ve zararlı kimyasal maddeler uygulanmadan dolgun ve uzun saçların sahibi olmanızı sağlayan bir yöntemdir. Saç kaynağı yaptırdığınız zaman dışarıdan bakıldığı zaman ya da eliniz ile dokunduğunuz zaman saçınızda bir işlem uygulandığı hiçbir şekilde belli olmamaktadır.

Saç Kaynak Nedir?

Saç kaynağı yaptırırken iyi bir saç kaynak fiyatları araştırması yapmanız da gereklidir. Kuaför salonlarında bu işi uygun fiyatlar adı altında kalitesiz şekilde yapanlardan uzak durarak, kalitesi ve güveni ile hizmet vermekte olan salonlar arasında fiyat karşılaştırmaları yapmanız gerekmektedir.

Saç Kaynak

Saç Kaynağı Saça Zarar Verir mi?

Doğal saçlarınıza zarar vermeden istediğiniz zaman çıkartabileceğiniz şekilde uygulanan saç kaynakları tamamen sağlıklı ve zararsızdır. Saç kaynağı yaptırdıktan sonra denize girebilir, havuza girebilir, saunaya gidebilir ve isterseniz solaryuma da girebilirsiniz.

Saçlarınıza istediğiniz bakımı yapabilir ve istediğiniz boyayı uygulayabilirsiniz. Saçlarınızı kaynak yaptırdıktan sonra boyamak yerine isterseniz kaynak sırasında da yeni bir model uygulattıktan sonra saçlarınıza istediğiniz rengi verdirtebilirsiniz. Dikkat etmeniz gereken tek nokta bu işin titiz bir şekilde hijyenik ortamlarda yapılıyor olmasıdır.

Yoruma Kapalı.