Saç kaynak artık birçok kadın tarafından yaptırılan bir saç uzatma yöntemi oldu. Uzun saç seven bayanların en pratik ve net çözümü kendi saç yapısına uygun olan saç kaynak çeşitlerinden birini seçerek saç kaynak yaptırmak. Saç kaynak yaptırma niyetinde olanların en çok merak ettiği sorulardan biri saç kaynak ne kadar sürer sorusudur.

kaynak saç modelleri

Kaliteli ve Güvenilir Ellerde Saç kaynak Yaptırın!

Saç kaynak uygulanan yönteme göre değişik sürelerde kalıcılık gösterir. Aslında saç kaynak kullanım süresi kullanan kişinin saç uzama hızına da bağlı bir durumdur. Fakat ortalama bir süre vermek gerekirse saç kaynak 3 ila 4 ay arası kullanılabilen bir saç uzatma şeklidir. Zaten bu süre sonunda çıkarılıp kişi saçını genel bir bakım yapılması gereklidir. Arzu edenler çıkarıldıktan sonra saç bakımını yaptırıp tekrar taktırabilir.

kaynak saç modeli

Atrium Paris kuaför salonu bünyesindeki uzman kadrosu nedeni ile birçok bayanın saç kaynak ve diğer saç bakım işlemleri için en sık gittiği mekanlar arasında yer alıyor. Kaliteden taviz vermek istemeyenlerdenseniz sizde Atrium Paris kuaförünü tercih edebilirsiniz.

Yoruma Kapalı.