Saç kaynak teknikleri ile saçınızı kolayca değiştirebilir veya yeni bir görünüme kavuşabilirsiniz. Fakat uzun bir kaynak saç sahibi iseniz ve düz, fönlü saç stilinizden sıkılmaya başladıysanız küçük değişikliklerle saçınıza yeni bir heyecan getirebilirsiniz. İşte uzun kaynak saçınız ile yapabileceğiniz 3 farklı ve kolay saç modeli:

Örgülü Çift Topuz: Uzun saçlı olanlar için mükemmeldir. Saçlarınızı arkadan ikiye ayırıp, başınızın üzerine yakın noktada tutun ve örgüler kullanarak bir sarmal oluşturun. Saçınızı iki yüksek atkuyruğu içine alın. Elastik saç bağları ile sabitleyin ve her ikisini de örün. Örgüleri elastik bağların etrafına sarın ve saç iğneleri ile yerine sabitleyin.

Arkada Çapraz Bağlama: Uzun saç kaynak uzantılarıyla mükemmel şekilde çalışan süper sevimli, az bakım gerektiren bir görünüm. Ön tarafta, kulak üzerinden iki küçük saç tutamını alın, sıkıca çekin ve şık bir saç lastiği ile sabitleyin. Daha sonra, öncekilerin hemen altında iki yeni bölüm alın ve onları aynı şekilde sabitleyin.

Halat Örgü At Kuyruğu: Kalın tek bir örgü yeni bir stil oluşturmaya ek boyut kazandırır. Saçlarınızı ensenizde sıkıca bağlayın. Atkuyruğunuzu iki parçaya bölün. Sonra her iki atkuyruğu da aynı yönde bükülür. Ardından, iki bükülmüş atkuyruğunu ters yönde birlikte bükün. Elastik bir saç bağı ile sabitleyin.

Yoruma Kapalı.