Saç derisine herhanbi yapıştırıcı işlem uygulanmadığı için halka kaynak ya da diğer adı boncuk kaynak yöntemi sıklıkla bayanların tercih ettiği bir kaynaktır. Saç dersiine herhangi bir zarar vermez. Kalıcı oranı ise 14 hafta gibi bir süredir. Saçlarınızdan istediğiniz an kolay şekilde çıkar. Evinizde kendinizde bu yöntemi öğrendiğiniz zaman uygulayabilirsiniz.

boncuk kaynak

Boncuk Kaynak Yöntemiyle Saçlar Kısa Sürede Gürleşir

Saçları cılız olan bayanlar özellikle saç kaynak yöntemleriyle saçlarını daha formda gösterebilir. Boncuk kaynak yöntemi de saçlarda kimse tarafından anlaşılmaz. Özel titanyum tokalarla saçlarınıza uygulanır. Saçlarınıza boncuk kaynak yaptırdığınız zaman istediğiniz şekli de rahatlıkla saçlarınıza verebilirsiniz.

boncuk kaynak

Modern saç kaynak yöntemleri özellikle cılız saçların kurtarıcısı oldu. Sizler de saçlarınızı daha havalı ve gür görünmesini istiyorsanız saç kaynak yöntemlerini deneyebilirsiniz. Saçlarını uzatamamaktan şikayetçi olanlar için gerçek bir çözüm yolu. Uzman kişiler tarafından saçlara tek tek uygulanan boncuk kaynağın çıkarılması da zahmetsizdir. Saç renginize göre uygun kaynak yöntemleri sizlere uygulanır. Saçlar hacimli ve dolgun görünüme kavuşacak.

Yoruma Kapalı.