Daha dolgulu ve uzun saçlara sahip olmak isteyen bayanların tercihi saç kaynak uygulamalarıdır. Saç kaynak uygulamaları da kendi aralarında çeşitlere ayrılır. Keratin saç kaynak, halkalı saç kaynak, mikro saç kaynak gibi saç kaynak modelleri vardır.

çin saç modeli

Saçınıza en uygun olarak seçtiğiniz saç kaynak tekniğini doğal ve ya yapay saçlarla saçlarınıza eklenir. Bu teknikler ile kullanılan saçın kalitesi ve yaptırdığınız yerin işçiliği ile mükemmel saçlara kavuşabilirsiniz.

Sentetik Saçlar

Sentetik malzemelerden üretilen doğal saça benzeyerek daha uzun ve hacimli saçlara sahip olmak isteyenler için yapılmış saç ürününe sentetik saç denir. Sentetik saçların birçoğu plastikten yapıldığından ısı ile çalıştırılan saç şekillendiricilere karşı dayanıksızdır ayrıca gerçek saç gibi saç boyaları da işlemez. Buna karşın sentetik saçları istediğiniz şekillerde bukleli, dalgalı modelde olanları hazır bulabilir istediğiniz renk ve tonlarını da kolaylıkla bulabilirsiniz.

çin saç modeli

Türkiye’de saç kaynakta en çok kullanılan saçlar Çin saçı, Hindistan, Jakarta, sentetik, Türkmen ve Özbek saçlarıdır. En ucuz saçlar arasında olan Çin saçı Çin saçı neden ucuz sorusuna cevap olarak kullanılan malzemelerden kaynaklanabilir.Saç kaynakta saçlarınıza değer verin ve Atrium Paris Kuaför ile en kaliteli saçları kullanın.

Yoruma Kapalı.