Zayıf ve cılız saçların çözümünde günümüzde modern tekniklerle kullanılan kaynak yöntemleri çok farklı uygulamalarla saçlara takılır. Boncuk kaynak diğer adı halka kaynak yöntemi oldukça kullanışlı ve basit şekilde saçlara uygulanır. Saç diplerine herhangi bir silikon kullanılmadığı için saçlara da zarar vermez. Kolay şekilde çıkarılır ve takılır.

boncuk kaynak

Boncuk Kaynak Nasıl Uygulanır?

Saçlara özel titanyumlu saç tokalarıyla uygulanır. Saçlarda görünmez ve karşıdan bakan kişi asla saçlarda herhangi bir kaynak olduğunu anlamaz. Modern ve farklı kesimleri saçlarınıza yaptırabilirsiniz. Saç renginizle uyumlu renk tonlarını uzman kadrolar eşliğinde saçlarınıza yaptırmanız mümkün.

boncuk kaynak

Saçlarınız daha canlı görünecek ve eskisinden gür hale gelecek. Kısa saçlarınız özellikle uzatamamaktan şikâyetçi olanlar için önemli güzel bir çözüm. Kaynak saçların en güzel tarafı istediğiniz şekli vererek rahatça kullanabilmeniz. Saçlarda kalma süresi ise 14 ya da 16 hafta olarak saçların uzama hızına göredir.

boncuk kaynak

Saçlardan kolay şekilde çıkar. Evinizde kendinizde iyice öğrendikten sonra yapabilirsiniz. Saçlarınız canlı görünecek ve kendinizi çok genç hissedeceksiniz.

Yoruma Kapalı.