Son yıllarda giderek popülerleşmeye başlayan saç kaynak uygulamaları sayesinde istediğiniz uzunluktaki saçlara kısa bir süre içerisinde ulaşabiliyorsunuz. Gölge ve röfle gibi uygulamalardan uzak durmak isteyenler, kimyasal uygulamaları sevmeyenler ve saçlarını en kısa sürede uzatmak isteyenler örgü kaynak yöntemlerinden yararlanabilirler.

saç kaynak modelleri

saç kaynak modelleri

 Günümüzde örgü kaynak fiyat ve modelleri uygulamayı yaptırmayı düşündüğünüz salonun işçiliğine ve hizmet kalitesine göre değişkenlik göstermektedir. Ayrıca uygulamanın yapılacağı saçın uzunluğu ve saç şekli de örgü kaynakların fiyatını belirleyen bir önemli husustur.

 Örgü Kaynak Saç Çıkartılabilir mi?

 Örgü kaynaklar yapılmadan önce saçın belirlenmiş olan kısımları örülmeye başlanır. Örme işleminden sonra saçlarınızın örülü kısımlarına doğal saçlar ilave edilir. Saç kaynak uygulamanız bu iki işlem sonrasında sona ermektedir. Kısa süre içerisinde yapılan örgü saç kaynağı uygulaması sayesinde yeni ve doğal görünümlü saçlarınızın sahibi olabilirsiniz.

kaynak saç

kaynak saç

 Uygun fiyatlı bir şekilde yaptırabileceğiniz örgü saç kaynaklarınızı dilediğiniz zaman doğal saçlarınızdan ayırarak çıkartabilirsiniz. Uygulama sonrasında yapılacak olan bu işlem saçlarınıza herhangi bir şekilde zarar vermemektedir.

Yoruma Kapalı.