Her saç zamanla yıpranabilen ve bakıma ihtiyacı olan yapıya sahiptir. Sürekli olarak boyattığınız saçlar aşırı yıprandığı için öncelikle renk değiştirirken saçınız için ideal rengi bir kerede kararlaştırarak üzerinde daha fazla oynamamaya gayret gösterin.

saç bakımı

Düz saçlara sahipseniz saçlarınızın yağlanması kaçınılmaz olacaktır. Saç yağlanmasını önlemek için günlük olarak temizleyici şampuan kullanarak haftada bir de yağ önleyici jeller kullanabilirsiniz.

saç şekline göre bakım

Kıvırcık saça sahipseniz saç bakımı konusunda daha fazla sıkıntı yaşayabilirsiniz. Kuruluk sorunları kıvırcık saç yapısına sahip bayanların sıklıkla karşılaştığı bir sorundur bu sorunu ortadan kaldırmak için nemlendirici özellikli şampuanlar ve kremler tercih etmelisiniz.

kıvırcık saç bakımı

Saç Tipinize Göre Bakım Yapın

Dalgalı saça sahipseniz, saçın daha parlak görünmesini sağlayacak şampuanlar ve kremler kullanabilirsiniz. Geniş dişli taraklarla saçlarınızı en uçtan açarak köküne kadar silikon kaynaklı parlaklık verme özelliğine sahip silikonlar da uygulayabilirsiniz.

saç bakım önerileri

Saç yapınıza göre uygulayabileceğiniz bu rutin bakımlar başlı başına işe yaramayacağı için profesyonel bir desteğe de ihtiyacınız olacak. Bu noktada konusunda uzman kadrosunun deneyimiyle hizmet vermekte olan Atrium Paris Kuaför markasını tercih ederek daha sağlıklı saçlar için iyi bir girişim yapmış olursunuz.

saç bakım sırları

Yoruma Kapalı.